Projekt wzoru sztukaterii według indywidualnego zamówienia

Projekt wzoru sztukaterii według indywidualnego zamówienia

Firma Decor System to producent sztukaterii od ponad 15 lat. W naszej ofercie znajdują się setki różnorodnych wzorów produktów wykończeniowych do wnętrz, ale jesteśmy gotowi, by wykonać dla Państwa Wasz wymarzony projekt. Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo wzoru produktu, który Was interesuje lub macie swój indywidualny i innowacyjny pomysł, zachęcamy do kontaktu. Chętnie wykonamy dla Was projekt na zamówienie. Ograniczenia projektowe nas nie dotyczą, dlatego już teraz możecie Państwo napisać maila lub wykonać telefon w sprawie Waszego niepowtarzalnego projektu sztukaterii.

Chętnie wykonamy projekt listew przysufitowych, maskownic karnisza czy też listew oświetleniowych. Wszystkie nasze produkty są wykonywane w oparciu o najnowsze technologie, z użyciem najnowszego sprzętu, dostępnego na rynku. Bazę produktów stanowi styropian EPS 200, czyli najtrwalsza i najmocniejsza odmiana tego tworzywa na rynku. Wyprofilowany komponent jest następnie pokrywany masą sztukatorską poprzez tak zwaną metodę ciągnioną. Zapewnia ona jednolitą strukturę zewnętrznej powłoki i dużą wytrzymałość. Sama masa jest mieszanką kruszywa kwarcowego i żywicy. To dodatkowa ochrona dla naszej sztukaterii. Wytworzony w ten sposób element ma strukturę i kolor piaskowca, dzięki czemu łatwo kryje się go farbą i nadaje mu pożądany kolor.

Zamówiony przez Państwa projekt wykonywany jest przez naszego doświadczonego grafika, który świetnie zna rynek sztukaterii i posiada ogromne wyczucie oraz zmysł estetyczny przy wykonywaniu projektów zarówno elewacyjnych, jak i wewnętrznych. Możecie więc Państwo w pełni zaufać naszej firmie dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników.

W jaki sposób można u nas złożyć zamówienie? Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami poprzez adres mailowy: biuro@decorsystem.pl. W mailu prosimy o przedstawienie Państwa pomysłu i zawarcie informacji jakiego typu produktu ona dotyczy. Chętnie pomożemy w wykonaniu upragnionego, indywidualnego projektu!