Program Partnerski

7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZARABIAĆ Z DECOR SYSTEM

  1. ATRAKCYJNE PRODUKTY. Duże zainteresowanie naszymi produktami sprawia, że możesz być pewny sukcesu. Umieść naszą reklamę na swojej stronie lub blogu, a zarabisz szybko i pewnie.
  2. CENIMY TWÓJ CZAS. Nasze reklamy zarabiają dla Ciebie z chwilą ich umieszczenia. Oszczędzaj swój czas -  zarejestruj się, a otrzymasz od nas wszelkie niezbędne materiały reklamowe. Nie musisz nic robić – prowizja sama wpływa na Twoje konto.
  3. ZYSK BEZ RYZYKA? U NAS TO MOŻLIWE! Ograniczyliśmy Twoje ryzyko do zera. Zarabiaj szybko i przyjemnie bez wkładu własnego, bez podejrzanych inwestycji, bez marnotrawienia cennego czasu. Udostępnij naszą reklamę na swojej stronie, zyskując do 20% prowizji od każdego zrealizowanego  zamówienia.
  4. ZAWSZE TERMINOWE WYPŁATY. Zapewniamy szybką, bezpieczną i terminową wypłatę prowizji. Wypłaty należności dokonywane są regularnie raz w miesiącu.
  5. WCIĄŻ NOWE PRODUKTY  Regularnie powiększamy nasz asortyment, dając Ci możliwość wyboru kategorii produktów, które chcesz promować na swojej stronie. Dzięki zamieszczaniu reklam wszystkich naszych produktów, znacznie powiększysz swoje zyski.
  6. DOSTĘP DO PANELU ZARZĄDZANIA. Obserwuj w dowolnym momencie, jak rosną Twoje zyski.
  7. BO Z NAMI MASZ GWARANCJĘ POWODZENIA!Współpracuj z najprężniej rozwijającą się firmą na polskim rynku sztukaterii.

GOTOWY NA SUKCES? ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ! 

FAQ

1. Czy uczestnictwo w Programie Partnerskim wiąże się z jakimiś opłatami?

Nie, przystąpienie do Programu Partnerskiego Decor system jest całkowicie darmowe.

2. Kto może zostać Partnerem Decor System ?

Absolutnie każdy, kto posiada stronę internetową, blog lub jedynie konto mailowe.

3. Czy potrzebna jest jakaś umowa ?

Nie! Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym Programie Partnerskim, podając niezbędne dane. Rejestracja jest równoważna z akceptacją regulaminu, dostępnego na naszej stronie.

4. Jak będę zarabiać?

Prosto i szybko! Twój zarobek uzależniony jest jedynie od ilości zrealizowanych zamówień, które zostały złożone po kliknięciu w naszą reklamę na Twojej stronie, blogu czy w mailu. Za każde takie zamówienie otrzymujesz 10% lub 20% czystego zarobku. Pamiętaj! Sam decydujesz, ile zamieścisz banerów na swojej stronie i ile dzięki temu zarobisz

5. Czy dostanę gotowe materiały?

Będąc naszym partnerem uzyskujesz dostęp do wszelkich materiałów reklamowych: banerów , gotowych Malingów itp., dzięki którym zaczniesz zarabiać od razu. Nie musisz robić nic więcej- prowizja nalicza się automatycznie.

6. Kiedy dostanę prowizję?

Dostaniesz ją automatycznie na swoje konto raz w miesiącu po osiągnięciu progu 50 zł. Dzięki panelowi administracyjnemu zawsze masz kontrolę nad swoimi zyskami.

6. Czy istnieją jakieś konsekwencje złamania regulaminu Programu Partnerskiego?

Gdy stwierdzimy naruszenie regulaminu w znaczącym stopniu,  Regulaminu , możemy podjąć decyzję o czasowym zablokowaniu konta lub zakończeniu  współpracy z danym Partnerem.

7. Czy mam możliwość samodzielnego tworzenia linków wybranych produktów?

Oczywiście. Stworzysz je w prosty sposób w naszym panelu administracyjnym. Oprócz linków, możesz pobrać teksty do mailingu, banery , zdjęcia produktów artykuły oraz kody promocyjne.

9. Kiedy zostaje naliczana prowizja?

Prowizja naliczana jest dziesiątego dnia od otrzymania produktu przez osobę zamawiającą.

10. Jak mogę wypłacić swoje pieniądze ?

Pieniądze są wypłacane co miesiąc po uzyskaniu minimalnej kwoty wypłaty. Kwota automatycznie zostanie przelana na  podane przez Ciebie konto.


> REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO <

Nasz adres

Decor System s.c.
Grzegorz Okraska, Piotr Kruk
Prądocin 11 (kierunek Sulęcin)
66-446 Deszczno

e-mail: biuro@decorsystem.pl

tel. 95 722 30 57
fax 95 783 30 46
kom. 608 921 068

NIP: 599-303-43-42
Regon: 080224504

Zapraszamy:

Pon-Pt: w godz.: 8:00 - 18:00
Sobota w godz.: 8:00 - 15:00

BNP Paribas Bank Polska S.A.
SWIFT: RCBWPLPW
Nr konta:
03 1750 1282 0000 0000 1318 1985

Konto walutowe:
Numer rachunku:
PL98 1750 1282 0000 0000 1347 3797

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW

Znajdziesz nas na