Katalog ze sztukaterią styropianową zewnętrzną

Katalog ze sztukaterią styropianową zewnętrzną

Katalog sztukaterii styropianowej zewnętrznej  Elewacja może być estetyczną wizytówką całej nieruchomości, jeśli tylko zadbamy o jej odpowiednie udekorowanie. W tym celu doskonałym wyborem okażą się elementy sztukaterii zewnętrznejSztukateria styropianowa zewnętrzna którą można z łatwością dostosować do indywidualnych preferencji. Ważne jest, aby zastanowić się, jakie elementy w przypadku konkretnej nieruchomości będą najlepiej komponować się z całym budynkiem. Z pomocą przychodzi katalog naszej firmy, który ułatwi Państwu wybór odpowiednich elementów dekoracyjnych. Do sztukaterii zewnętrznej zalicza się między innymi panele elewacyjne, gzymsy styropianowe, bonie czy listwy elewacyjne. W naszym  sklepie znajdą Państwo modele o naprawdę nietypowym i eleganckim wzornictwie, które szybko odmienią wygląd niejednej nieruchomości

Katalog Sztukaterii Styropianowej

Katalog Produktów Sztukaterii styropianowej  oraz rozwiązań, które z łatwością można dostosować do indywidualnych upodobań, ponieważ do dyspozycji mamy naprawdę zróżnicowany wybór poszczególnych elementów dekoracyjnych. Dzięki temu każdy znajdzie interesujące go elementy sztukaterii, które świetnie będą komponować się ze stylem całego domu. Warto zaznaczyć, że nowoczesna dekoracja nieruchomości może być jednocześnie bardzo elegancka – wszystko zależy do wyboru właściwych akcesoriów zdobniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym znajdą również Państwo nasze najnowsze wzory oraz ceny. Zakupów można również dokonać w naszym sklepie internetowym, który dostępny jest 24h na dobę.

Listwy dekoracyjne - nowoczesna forma dekoracji elewacji

Tak zwane listwy dekoracyjne to elementy sztukaterii, które świetnie sprawdzą się na zewnętrznych ścianach budynku. Należy zaznaczyć, że nowoczesne zdobienia są doskonałą propozycją zarówno dla nieruchomości mieszkalnych, jak i dla obiektów o charakterze użytkowym. Stylowe listwy dekoracyjne mogą okazać się bardzo efektowne, ale trzeba pamiętać o zachowaniu umiaru. Zbyt wiele tego typu elementów wprowadzi niepotrzebny chaos, którego z pewnością wolelibyśmy uniknąć. Oczywiście pod uwagę należy wziąć specyfikę samej nieruchomości. W przypadku mniejszych budynków należy zdecydować się na skromniejszą dekorację, która nie wpłynie negatywnie na proporcje nieruchomości. Przykładowe pomysły estetycznego ozdabiania elewacji można znaleźć w sieci. Warto skusić się na propozycje na bazie styropianowych elementów.

 

Nasz adres

Decor System s.c.
Grzegorz Okraska, Piotr Kruk
Prądocin 11 (kierunek Sulęcin)
66-446 Deszczno

e-mail: biuro@decorsystem.pl

tel. 95 722 30 57
fax 95 783 30 46
kom. 608 921 068

NIP: 599-303-43-42
Regon: 080224504

Zapraszamy:

Pon-Pt: w godz.: 8:00 - 18:00
Sobota w godz.: 8:00 - 15:00

BNP Paribas Bank Polska S.A.
SWIFT: RCBWPLPW
Nr konta:
03 1750 1282 0000 0000 1318 1985

Konto walutowe:
Numer rachunku:
PL98 1750 1282 0000 0000 1347 3797

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW

Znajdziesz nas na