Zamów darmową próbkę sztukaterii styropianowej Decor system

Jeżeli są Państwo niezdecydowani i chcą przed zakupem przekonać się o wysokiej jakości naszej sztukaterii lub je dopasować, proponujemy zamówienie bezpłatnych próbek.

Próbkę towaru można zamówić również drogą mailową na adres biuro@decorsystem.pl lub poprzez poniższy formularz. Jako próbkę wysyłamy krótkie odcinki listew, gzymsów oraz trzonów pilastra danego wzoru. W cenie 27 zł można wybrać do 3 do 5 wzorów z wymienionego asortymentu. Przy składaniu zamówienia próbki należy zaznaczyć w formularzu zamówienia symbole artykułów, którymi jesteśmy zainteresowani (np. LE-1, LE-3, GE-4).

Opłata wynosi jedynie za koszty wysyłki - 27 zł (same próbki 3-5 elementów są za darmo), a kwota ta zostanie odjęta od pierwszego zamówienia.

Dostępne próbki z oznaczeniami:

LE, FE, LP, LO, LKO, PLE, LB, PE oraz wszystkie listwy przypodłogowe.

Listwy przypodłogowe wysyłane są w odcinkach 10 cm.

W skład próbki nie wchodzą następujące elementy sztukaterii: wsporniki, zworniki, bonie, kolumny, głowice i bazy kolumny oraz pilastra. W takim przypadku proponujemy zamówienie 1 sztuki wybranego elementu (po cenie katalogowej). Zaznaczamy, że tej kwoty nie odejmujemy od wartości przyszłego zamówienia. Jest możliwość zamówienia próbki łączonej, w skład której wchodzą elementy sztukaterii elewacyjnej oraz wewnętrznej. Koszt takiej przesyłki to również 27,00 zł/brutto. Próbki są realizowane w przeciągu 1-2 dni i wysyłane firmą kurierską za pobraniem.

 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany wzorów wchodzących w skład zestawu próbek, w zależności od dostępności.

W treści wiadomości prosimy o podanie danych adresowych do wysyłki.

''

Formularz kontaktowy