Beton na elewację Lamel 3D Piaskowy PB56-KS
42,7 x 3,5 x 135 cm Wszystkie cechy
Producent: Decor System Wall
325.25 zł brutto
Dostępny
- Zabudowy GK i inne przesyłki (kurier) 150.00 zł brutto
Inny wymiar
Inny wariant
Potrzebujesz próbki naszych produktów?
Skontaktuj się z naszym działem handlowym.
Potrzebujesz porady? Chętnie pomożemy!
- 95 722 30 57
- 608 921 068
- biuro@decorsystem.pl
W przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących obsługi klienta (w sklepie, obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.
Beton na elewację Lamel 3D Piaskowy PB56-KS wprowadza ciepły, naturalny odcień na fasadę budynku, świetnie wpisując się w styl minimalistyczny i nowoczesny. Jego piaskowy kolor doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno i kamień, nadając elewacji budynku przyjemnego, spójnego wyglądu. Betonowe lamele o porowatej strukturze stanowią stylowe uzupełnienie fasad budynków, szczególnie w otoczeniu zieleni. Ciepły odcień betonu sprawia, że budynek nabiera bardziej przytulnego charakteru, idealnie komponując się z naturalnym krajobrazem.
Beton na elewację Lamel 3D Piaskowy PB56-KS
Dzięki opcji impregnacji standard lub półpołysk, lamele PB56-KS zapewniają doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz efektowny wygląd fasady. Impregnacja półpołysk podkreśla delikatne załamania powierzchni, nadając elewacji bardziej dynamicznego charakteru. Produkt świetnie komponuje się z elementami stalowymi, tworząc harmonijne połączenia, które nadają budynkowi nowoczesnego wyglądu. Piaskowy odcień idealnie współgra z otoczeniem, zwłaszcza w pobliżu terenów zielonych i ogrodów.
Zalety betonu architektonicznego 3D elewacyjnego
Lamele PB56-KS są odporne na mróz i wilgoć, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w zewnętrznych zastosowaniach. Dodatkowo łatwość montażu na klej sprawia, że można je szybko i bezproblemowo zamontować na przygotowanej powierzchni elewacji. Dzięki swojej trwałości i wysokiej jakości wykonania, lamele PB56-KS są świetnym wyborem zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i komercyjnych, którzy cenią sobie estetyczne i solidne wykończenie.
Beton na elewację Lamel 3D Piaskowy PB56-KS:
- naturalny piaskowy kolor współgra z otoczeniem,
- wysoka odporność na warunki atmosferyczne,
- łatwy montaż na klej.
2 rodzaje wykończeń do wyboru
Wskazówki montażowe:
Płyty można montować bezpośrednio na odpowiednio przygotowanej powierzchni, korzystając z kleju, śrub lub specjalistycznych systemów montażowych. Najczęściej stosowaną metodą jest montaż z użyciem kleju. Przed aplikacją kleju należy odpowiednio przygotować powierzchnię, stosując grunt. Klej nakłada się pacą zębatą zarówno na podłoże, jak i na tylną stronę płyt, dbając o to, aby warstwa kleju nie przekraczała 10 mm.
Należy pamiętać, że kolory widoczne na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych barw płyt. Różnice te mogą wynikać z ustawień ekranu, temperatury barwowej oraz intensywności oświetlenia.
Jeśli planujesz montaż płyt betonowych na konstrukcji wentylowanej (tzw. stelażu), skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną wycenę, uwzględniającą wszystkie niezbędne elementy montażowe.
Stan produktu: nowy
Pliki do pobrania
- Karta techniczna i wskazówki montażowe (698.6 KB)
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.