Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego ze zdjęcia

Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego ze zdjęcia z użyciem sztukaterii styropianowej - Zamów już dzisiaj!

Wizualizacja elewacji pomoże nam w doborze odpowiednich elementów dekoracyjnych. Dom to jeden z nieodłącznych elementów naszego życia. Jest efektem naszej wieloletniej cieżkiej pracy i dlatego chcemy, żeby był wygodny a zarazem wyróżniał się spośród innych pozostałych. Dlatego więc każdy jego element powinien być starannie przemyślany. Wizytówką naszego domu jest przede wszystkim elewacja, dlatego musimy zadbać o to by nadać jej charakter i styl.Wizualizacja elewacji Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego ze zdjęcia - projekt elewacji

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży elewacji zaprocentowało tym, że mamy mnóstwo sprawdzonych pomysłów na dekorację Twojej elewacji za pomocą sztukaterii. Zamawiając u nas wizualizacje elewacji przekonasz się, że sztukateria to fenomenalne powiązanie nie tylko tradycji architektonicznej z nowoczesnymi wymaganiami. Sztukateria elewacyjna pozwoli Ci na kreatywną aranżację wizytówki Twojego domu.

Zatem... Jeżeli szukasz oryginalnego pomysły na dekorację Twojego domu...
Zastanawiasz się co będzie najlepszym rozwiązaniem...
Masz problem z dobraniem konkretnych elementów...
Zamów wizualizację swojej elewacji!

Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego - Ile kosztuje?

To ile kosztuje wykonanie projektu elewacji zależy od rodzaju budynku, wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego przy użyciu sztukaterii Decor System to koszt:

- tylko elewacja frontowa - 300zł brutto za jedną ścianę budynku. Cena wykonania wizualizacji większych inwestycji takich jak hotele, kamienice czy różne obiekty użyteczności publicznej ustalamy indywidualnie.

- 50 zł - jeden dowolny element (okno, drzwi, balkon itp.)

Powyższe kwoty są odejmowane od zamówienia złożonego przez klienta.

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych wizualizacji elewacji, każda kolejna to koszt 200 zł (bezzwrotnie)

Termin wykonania wizualizacji, to 5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie i otrzymania zdjęcia.

Uwaga!

Zdjęcie danego budynku powinno być zrobione jak najbardziej jest to możliwe prostopadle do elewacji, w uwagach należy zawrzeć wymiary przynajmniej jednego otworu okiennego (wysokość oraz szerokość) ze wskazaniem, który otwór został zwymiarowany.
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby, która zamówiła wizualizację elewacji.