Nowoczesny siding drewnopodobny cena

Nowoczesny siding drewnopodobny cena - Siding zewnętrzny drewnopodobny

Nowoczesny siding drewnopodobny cena - to jeden z ostatnich krzyków mody, jeśli chodzi o stylowe udekorowanie zewnętrznej części budynku. Deski wytworzone zgodnie z najnowszymi technikami zapewniają skuteczne wzbogacenie wyglądu elewacji. W dodatku charakteryzują się szeregiem funkcjonalnych cech. Przede wszystkim są one niemal idealnie odwzorowane pod kątem wyglądu i struktury prawdziwego drewna. To niesamowite, jak sztuczne tworzywo zbliżyło się stylistyką do naturalnego. Dzięki precyzyjnym działaniom przy linii produkcyjnej, siding elewacyjny posiada perfekcyjnie skopiowane zwoje. Ludzkie oko bez głębszej analizy nie jest w stanie rozróżnić, że mamy do czynienia z imitacją, a nie prawdziwym surowcem. Przy tym produkt zachowuje minimalną wagę, dużą elastyczność oraz wytrzymałość. Wszystko dzięki użytym do jego wykonania składnikom. A są to maksymalnie wytrzymały styropian o oznaczeniu EPS 200, klejowo-szpachlowa masa zbrojona mikrowłóknami PE, tynk akrylowy wraz z farbą i lakierem akrylowym oraz grunt podtynkowy. W efekcie siding jest bardzo łatwy do montowania na powierzchni. Wystarcza do tego dedykowany klej. Natomiast wszelkie specjalistyczne narzędzia, jak chociażby wiertarka, nie są potrzebne. W razie potrzeby produkt można też łatwo dociąć. Siding na elewacje składa się z ekologicznych materiałów, jest niepalny, twardy i trwały. Nie zawiera w sobie szkodliwych substancji, więc jest bezpieczny dla otoczenia naturalnego oraz Twoich bliskich czy zwierząt.

Siding zewnętrzny drewnopodobny producent

Jeśli chodzi o siding zewnętrzny drewnopodobny, producent zadbał o to, by produktu nie trzeba było systematycznie konserwować. To ogromna zaleta w porównaniu do klasycznych paneli drewnianych, które wymagają systematycznej renowacji. Opisywany produkt po montażu na elewacji świetnie radzi sobie z wpływem warunków atmosferycznych. I mamy tu na myśli zarówno słońce, jak i wiatr, deszcz, śnieg, grad czy mróz. A czym czyścić siding? Wystarczy do tego mokra szmatka, szczotka czy mop, w zależności od tego, z czym pracuje nam się najwygodniej i jak wysoko na elewacji umieszczone są deski.

Siding zewnętrzny drewnopodobny producent

Ile kosztuje siding drewniany cena za m2?

Wielu klientów zapewne zastanawia się ile kosztuje siding drewniany cena za m2? W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że produkt sprzedawany jest na metry bieżące. W naszym sklepie wszystkie modele tego produktu kosztują jedynie 22 złote za mb. Jak natomiast prezentują się siding i jakie ma wymiary? Wszystkie panele elewacyjne posiadają długość 200 centymetrów. Może jednak w pojedynczych przypadkach wystąpić tolerancja plus, minus 1 procenta. Szerokość wszystkich dostępnych rodzajów wynosi 14 centymetrów. Z kolei grubość występuje w dwóch wariantach - 1,4 centymetra oraz 2 centymetry. Klient może dobrach odpowiednią grubość w zależności od przeznaczenia sidingu i indywidualnych potrzeb.

Panele siding elewacyjny złoty dąb opinie

Dostępne w naszej ofercie komponenty występują w wielu odmianach i kolorach, między innymi panele siding elewacyjny złoty dąb, siding szary, kasztan, tik, orzech, sosna czy najciemniejszy ze wszystkich modeli palisander ciemny, które cieszą się bardzo dobrą opinią. Spośród dziesięciu dostępnych u nas wzorów każdy potencjalny nabywca powinien znaleźć coś dla siebie. W razie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. To grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Można z nami kontaktować się drogą mailową lub telefoniczną. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Panele siding elewacyjny złoty dąb opinie

POLECANE ARTYKUŁY